Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te se örülsz a sulikezdésnek? :/

Te se örülsz a sulikezdésnek? :/

Figyelt kérdés
Én most megyek 8.ba és hát nem nagyon örülök hogy már csak 1 napig élvezhetem a nyári szünetet. Főleg az új rendszer miatt :S

2013. szept. 1. 01:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
de, én most kezdem az egyetemet, és nagyon izgatott vagyok. jó sokat küzdöttem érte, és már 1 hónapja zsongok. :)
2013. szept. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
66%
jeeeee SuUUUULIIII!Ez az! végre az idegosztályra küldhetek pár tanárt! XD
2013. szept. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
22%
na és az alsósok uzsonái...ingyen kaja a legjobb!a potya zsebpénzről nem is beszélve.
2013. szept. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen de csak azért mert így végre láthatom a lányt aki tetszik és végre bepróbálkozhatok nála. :-)
2013. szept. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
az új törvény egy szar, még ha engem nem is érint. (egyetemre megyek)
2013. szept. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
régen én is utáltam a sulit, de ez az egyetem dolog már egész bejön (végzős vegyész).
2013. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Én 12.es vagyok, hááát szívesen túl lennék már az egész hercehurcán. Bizonyos szinten jó lesz, hogy végzős leszek, de inkább csak azért, mert közelebb kerülök az egyetemhez. Még mondjuk az is jó lesz, hogy lesz mit csinálnom(eddig is volt, de azért a suli más, főleg így végzősként elég sok feladatunk lesz, én meg szeretem a pörgést). Mindent összevetve örülni nem örülök, de várom :) Viszont annak is örülök, hogy engem már nem érint ez az "új rendszer"...


Neked meg kitartást!! :)

2013. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

én most megyek egyetemre

várom is mert új lékgkör, új ismeretségek, új hely

egy hónap múlva lehet már nem fogok annyira vigyorogni,ha írom sorba a zh-katD:

2013. szept. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Én a másodévet kezdem egy egyetemen és ugynaúgy várom, mint kisiskolásként..:) Jó lesz az nektek is.. Megint találkozhattok a jobb fej osztáyltársakkal, új embereket ismerhettek meg.. Nem unatkoztok otthon és pl lehet új célkitűzéseket lefektetni magatok elé.. pl, idén csak azért is megmutatom Bözsi néninek, hogy én vagyok a király és jól a képébe röhögök, mikor azt hiszi megint egyest adhat, ehelyett 5ös dogát írtam.. (vagy csak én vagyok túl öreg?)
2013. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Másodéves egyetemistaként baromira nem.

Utálom, amit tanulok, de a hallgatói szerződés miatt nem tudtam kiiratkozni.

Alig lesz néhány szakmai tantárgyacska, azok is kéthetente, a tölteléktárgyak előadásai hetente. Borzalom.

2013. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!