Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most ez hogy? Közép-, emelt...

Most ez hogy? Közép-, emelt szintű, felsőfokú végzettség?

Figyelt kérdés

OKJ-n vagyok, rendszergazdának tanulok és ahogy kiderült ez egy emelt szintű végzettséget ad.

Kirándulni voltam és megtaláltam életem városát és eldöntöttem hogy ott fogok dolgozni és élni. Elkezdtem rendszergazda állásokat keresni, de az állások 99%-ban felsőfokú végzettséget kérnek vagy ezzel egyenlő szakmai gyakorlatot.

Most akkor ez azt jelenti hogy én az emelt szintű végzettségemmel úgymond "cseszhetem" ?

Mert akkor nem értem minek van OKJ-s rendszergazda tanfolyam és már komolyan a tököm kivan... Sajnos az egyemhez buta vagyok és fogalmam sincs hogy most mit kezdjek magammal...

Még 1 évem van a két éves képzésből, amit mellesleg pont most módosítottak 1 évesre, szóval vicces lesz hogy együtt végzek azokkal akik idén kezdenek.



2013. szept. 1. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

nézd, ezt sokan kutyulják össze-vissza de szal tudni kell h a felsőfokú végzettség az nem az OKJ emelt szintet jelenti, hanem a főiskolai/egyetemi végzettséget!

tehát ha ez jogszabályi kötöttség,akkor valóban nem tudsz mit tenni, de ha csak maga a cég kéri ezt, akkor azért lehet az egész rugalmasabb sztem.

2013. szept. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de minden cég felsőfokú végzettséget kér... komolyan már a tököm kivan... 19,5 éves vagyok. 20 leszek mire végzek és akkor még járjak suliba 3 évig és akkor lesz egy felsőfokú végzettségem. nagyonjó... mások már házasodnak én meg még anyámon fogok élni 23 évesen... csodálatos...
2013. szept. 3. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van ha 23 évesen nem házasodsz hanem tanulsz? (Na nem mint ha nem lehetne a kettőt együtt). Vannak akik sokkal később végeznek (pl orvosok, jogászok) vagy egyszerűen azok akik mesterszakot is csinálnak. Bőven ráérsz elköltözni 23-24 éves korodban házasodni meg szintén. De normális végzettség és munkahely nélkül egyik se fog menni.
2015. aug. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!