Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek is szokott olyat...

Nektek is szokott olyat csinálni a Neptun rendszer, hogy összeomlik? Mikorra lesz jó vajon?

Figyelt kérdés

Nem vettem még fel a tárgyaimat... :/ és már csak 2 napom van rá kb. és mire végre tudnám,hogy hogy kell ,addigra nem tudom belépni.De most attól is félek,hogy én rontok el valamit vele ,mert egyszer azt írja ki ,hogy "server error" ,de egyszer megjelent a belépési oldal ,de akkor meg azt írta,hogy nem jó a jelszó ,pedig elvileg jó jelszót írok be ,de most már semmit sem tudok. :( Remélem,azért írt,hogy nem jó a jelszó ,mert már akkor eleve rossz volt az oldal...

de,ha a jelszavammal van gáz,azzal mit kell csinálni?

köszönöm előre is!


2013. szept. 5. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 10 évben még béta, a végleges kiadás 2186 áprilisában jön.
2013. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem működik a neptun annyi bibivel hogy kb.percenként írja ki hogy hiba történt és forduljon a TO-hoz :(:( már nagyon bosszant,de legalább a tárgyakat feltudom venni.Ha ma sem sikerül belépned akkor sztem telefonálj be a TO-ra,hátha tudnak vmi okosat.
2013. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!