Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar a sok falusi...

Csak engem zavar a sok falusi osztálytárs városiként?

Figyelt kérdés
Velük nem igazán lehet pl. lógni, bandázni a városban. :/
2013. szept. 5. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Talán ők nem lógni mennek az iskolába hanem tanulni.
2013. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az iskolára értettem, a suli után városba valamerre. :)
2013. szept. 5. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom a buszközlekedés nem a legjobb és biztos vam aki másfél két órát is buszozik mire hazaér.
2013. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Hogy te mekkora egy bunkó vagy... Lehet, azért nem tudsz velük lógni délutánonként, mert nem akarnak egy ekkora taplóval lenni, mint te :) Elárulom, vidékről bejárni borzasztó nagy feladat, kikészül az ember az ingázástól, elfárad nap végére akkor is, ha nem fárasztó az iskola. Ráadásul képzeld el, mennyire rossz lehet nekik, hogy délutánonként nem igazán tudnak a városban maradni, mert nehéz a hazajutás... Talán ha nem így állnál hozzájuk, és nem kezelnéd őket valami más emberfajként... Ha jófejek, lehet velük máshogy is lenni, nem csak suli után, hétvégenként pl. biztosan be tudnak jönni a városba, ha ráérnek, lehet velük lógni.


De mondom, szerintem itt inkább veled van baj, és nem az ingázással. Én is inkább hazamennék, minthogy egy ilyen bunkó, lenéző valakivel bandázzak :)

2013. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És?

Attól miért zavarnak?

Olyan papírt kaptál a születésedkor, hogy a környezetedben mindenkinek veled kell lógnia?

Örülj, ha nem hányják el magukat tőled az osztálytársaid.

2013. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ajjajj, látom nem értitek, látszik falusiak vagytok, mert ezt nem sértésnek szántam, és az hogy ismeretlenül lebunkóztok ez is csak titeket minősít. Így tovább falusiak :)
2013. szept. 6. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, egy kétmilliós faluban lakom. Csak így tovább a bunkósággal!
2013. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 alexbástya válasza:
légyszíves menj má el a gyászba te kutyabélnyál, attól hogy retek városban élsz még nem vagy akkora jampi gyerek, attól hogy a fostos iskoládba falusiak vannak mi a gyászon vagy kiakadva? minecraftozni jársz oda és nem jó a tradejük? takarodj már vissza az ólodba traktorfosadék, ütne el a vénbusz hogy ilyen retardációval rendelkezel h nem vagy képes elfogadni, hogy városban jobb okulmányi tanépületek vannak, emiatt inkább oda mennek a vidékiek és nem a rákos iskolájukba ahol naponta rohad a szén-dioxidos medve a kilátóban, neked meg az a bajod hogy nyomorék vagy és el kéne menned biohányatkarnitúrára vagy zabot szedni de nem itt kéne ugatnod a nagyvilág felé a retkes pofáddal. köszönöm szépen túl sok értelmet leheltem ebbe a válaszba de remélem a 8 év alatt ami eltelt 2013 óta megrohadt a lábad. szióka
2021. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!