Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges-e levelező képzésen...

Lehetséges-e levelező képzésen költségtérítésesről átkerülni államilag támogatottra?

Figyelt kérdés
Már elhasználtam korábban 6 félévet az államilag támogatott félévekből, de maradt még 6. Szeretném elkezdeni a jogász képzést levelezőn, ami 10 félév, tehát 4 félévet mindenképpen fizetnem kell. Sajnos a pontjaim egyelőre nem is elegendők ahhoz, hogy államilag támogatottra felvegyenek, ezért arra gondoltam, jelentkezem költségtérítésesre, arra bőven elég a pontom (447) és majd idővel átjelentkezem államilag támogatottra, ott már úgyis elvileg a megszerzett kreditjeidet, meg a teljesítményedet nézik. De nem tudom, ez működik-e levelezőn is? Akinek van ilyen jellegű tapasztalata, kérem ossza meg velem.

2013. szept. 6. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, de én müszakin vagyok. Jog az más, kicsit kacifántosabb...
2013. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha levelezőn is meghirdettek államilag támogatott helyet, akkor van rá lehetőség, hogy átkerülj.
2013. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!