Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek sikerült közületek...

Kinek sikerült közületek 90-100% között teljesítenie biológia emelt szintű érettségin?

Figyelt kérdés
Megírnátok a pontos százalékot? :) Főként kíváncsiságból kérdezem, másrészt tudni szeretném mennyire lehetetlen véghez vinni :)

2013. szept. 7. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
97%-ot írtam. Szerintem az a lényeg, hogy érteni kell az anyagot, tudni kell felhasználni. Pl. egy csomó ismerősöm elbukott (idén májusban) egy grafikonos-sejtosztódásos feladaton, mert ott nem csak visszamondani kellett, amit megtanultak, hanem gondolkozni, logikázni.
2013. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) És köszönöm szépen a választ! :) Majd igyekszem én is:)
2013. szept. 7. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:

És hova vettek fel ezzel az eredménnyel?

(Orvosi?)

2013. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki 95%-ra írta meg, szóval nem lehetetlen. :) Ő egyébként gyógyszerészetire ment, de tulajdonképpen bármelyik hazai orvosira bejutott volna.
2013. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Annyira tisztelem az ilyen embereket! Én imádom a biológiát, mikor úgymond "tanulok" rá, az számomra olyan, mintha a hobbim lenne :D Már 9. óta az a vágyam, hogy az iskolából nekem legyen a legjobb az érettségim... nem jelentkeztem faktra, és a tanárom emiatt egyfolytában "beszól" és "vicces" megjegyzéseket tesz. Szóval az is benne van, hogy meg akarom mutatni neki, hogy fakultáció nélkül is képes voltam rá felkészülni... másrészt viszont tényleg szeretem a tárgyat, és magam miatt tanulom... Egyébként gyógyszerészetire szeretnék menni :) Majd 2014-ben kiderül, sikerül e elérnem a célom.


Köszönöm a választ! :)

2013. szept. 8. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, igen, orvosi. :)

Kérdező, eker nagyon sok sikert kívánok, ha ennyire elhivatott vagy és szereted, akkor biztos menni fog! ;)

2013. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó kívánságot! :)
2013. szept. 8. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:
95% lett, még 2009-ben.
2013. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok! A szóbeli nehéz volt/sokáig tartott?


Köszönöm a választ! :)

2013. szept. 15. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!