Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinál pontosan a Keresked...

Mit csinál pontosan a Kereskedelem-Marketting, Üzleti Adminisztráció-s? Mert olyan szakra szeretnék menni, csak pontosan nem tudom, hogy mit is foglal magába.

Figyelt kérdés
-
2013. szept. 7. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Marketingfeladatok, piackutatás, közvéleménykutatás, piacelemzés, szegmentálás (célcsoport meghatározás), termékek népszerűsítése, online értékesítés, reklámozás, marketingstratégia kialakítása.

Az "magyar" adminisztráció az kb. asszisztens, megcsinálja a papírmunkát, telefonokat intéz stb. az "eredeti" adminisztráció az vállalatvezetés, ami magába foglalhatja a fent leírtakat és mégtöbbet.

2013. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és megéri erre a pályára menni?:) x
2013. szept. 8. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Eddig jót még nem igazán hallottam róla, tudtommal ez a szak a gazdasági szakok andragógiája vagy szabad bölcsészete. De ettől függetlenül biztos jópáran eltudnak vele helyezkedni, meg ha ez érdekel és mindent beleadsz akk jó lehet. Én is gazdasági szakon vagyok (gazdmen) és ahogy én tapasztalom munkavállalás és lehetőségek szempontjából legkönnyebb helyzetben a pénzügy-számvitel és a gazdaságelemző szakra járók vannak. Aztán jön a gazdmen,nemzetközi gazdálkodás és alk.közgáz.
2013. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm:-) és titkárnő így nem lehetek??
2013. szept. 10. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!