Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén változott a nappali...

Domcsili kérdése:

Idén változott a nappali tagozatos korhatár 21-re, de én még tavaly iratkoztam be, mikor még 23 volt a korhatár. Engem ez érint?

Figyelt kérdés
2012-ben kezdtem el a tanulmányaimat egy okj-s képzésen (második szakma, szóval így is-úgy is fizetős). Akkor még 23. életév volt a határ a nappali tagozaton így arra is jelentkeztem. Most, hogy változott már nem lehetek nappali tagozatos vagy én befejezhetem azon? Júliusban töltöttem be a 23. életévemet, vagyis év vesztes is vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 9. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érint.
2013. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ez amúgy 100%? Érintett a témában?
2013. szept. 9. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érint téged. Ugyanazokkal a törvényi-szabályi feltételekkel levizsgázhatsz. Rág még az a jogszabály érvényes, ami akkor volt hatályba, amikor beiratkoztál.
2013. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rád
2013. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!