Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológiát, vagy informatikát...

Biológiát, vagy informatikát válasszam plusz érettségi tantárgyamnak? (esti érettgéi)

Figyelt kérdés

Szóval érettségit csinálok estin, most vagyok másod éves. Már előtte csináltam egy szakmát, most ezt is szeretném megcsinálni.

De azon akadtam fent hogy a két tárgy közül melyiket lenne könnyebb, illetve hasznosabb megjelölni? Számít az h a későbbiekben esetleg hivatást szeretnék (konkrétan talán mentőst) és ezt jó pontnak tekintenék ha bioszból érettségiznék?

Informatikához szint úgy nagyon értek, villámgyors gépíró vagyok, haladó szinten kezelek itthon is szinte bármit rajta. Szerelgetem meg mi egyéb... Viszont a microsoft office, és a többi számomra érdektelen kiegészítőjébe törik bele a fogam, főleg az exelbe. Mindig is utáltam őket, és a bonyolultabb műveleteket sokszor elfelejtem rajta.

Szerintetek? Bocs a hosszú szövegért!



2013. szept. 11. 13:33
 1/2 Girgoy ***** válasza:
Előbb döntsd el, hogy mentős vagy infos szeretnél lenni. Ha ezt nem sikerül még most, akkor válaszd azt, amelyikhez most jobban értessz.
2013. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sidel ***** válasza:
Info az alapjáraton könnyebb. Legalábbis nekem az volt. Viszont, ha mentősnek akarsz menni, akkor a bioszra kéne ezerrel rágyúrni.
2013. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!