Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valamit megtanulnál mi...

Ha valamit megtanulnál mi lenne az? Pl. : főzni, varrni, rajzolni, énekelni, számítógépet szerelni. Stb

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Énekelni akkor sem tudnék megtanulni, ha megfeszülök, a rajz kétséges, de annyira nem köt le, a többihez meg értek :) De a leginkább a főzés és a számítógép szerelés a hasznos a hétköznapokban. N30
2013. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem csak ezekre gondolok mint amiket felsoroltam.

Ezeken kívül is bármi...akármi...

2013. szept. 11. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha lenne rá időm, a következőket tanulnám meg, mert hasznosak lennének:


- gáz- és vízszerelés

- autó szerelés

- németül


Első kettőt azért, mert erre a legdrágább szakembert fizetni és ugyanakkor a legnagyobb esélye, hogy átverjenek. Németül meg azért, mert angolul már jól tudok, de a legtöbb jó álláshoz ezen felül német nyelvtudás is kell.

2013. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
számitogépet szerelni. varrni nem akarok, fözni még van idöm megtanulni, énekelni egy kicsit szerintem tudok de azért nem zavar mert nekem a rajzolás az életem ^^ azért tanulnék meg számitógépet szereoni mert az hasznos :3
2013. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rajzolni tudok, varni minimálisan, főzni tanulnék meg legszívesebben, a többi annyira nem érdekel
2013. szept. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mondom: Nem csak azokra gondolok, amiket leírtam!

Bármi más ezeken kívül is, ami titeket érdekel!!!

2013. szept. 12. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!