Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Kőbányai Szent László...

A Kőbányai Szent László Gimnázium indít idén előkészítőt?

Figyelt kérdés
Idén felvételizek és hamarosan itt az előkészítők befizetésének a határideje.A legjobb az lenne, ha a Szent Lászlóba tudnék menni előkészítőre mert az az iskola tetszik is.De a honlapjukon nem írnak semmi ilyet, nekem meg sürgősen ki kell találnom valamit!Aki tud segíteni kérem válaszoljon!

2013. szept. 11. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Tavaly nem indult,pedig én is oda szerettem volna menni. Előkészítőt mindenképp ajánlom,nálam csodákat tett. :)) Szerintem idén sem fognak indítani valami törvény miatt,hogy előkészítőért nem kérhetnek pénzt,ingyen meg nem fognak indítani...>< Én a Karinthy Frigyes Kéttannyelvű Gimit tudom ajánlani,ott van magyar-matek előkészítő,egész évre is lehet fizetni,de szerintem elég csak az első félévre. igaz,hogy egy "kicsit" drága ez az egész hóka-móka,de mindenképp megéri! Felvételi után meg a szóbelikre fogtok készülni. Szóval,ha a környékén laksz,akkor mindenképpen azt ajánlom. ;) De a Laciban 90%,hogy idén sem lesz előkészítő. :/
2013. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én úgy hallottam hogy lehet indít és holnap( 2013.09.18-án) fel lehet hívni őket ezzel kapcsolatban! Én mindemnesetre felhívom!
2013. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] :) A László honlapján találtam, ott is fent van, csak valamiért nem engedte kijelölni a lászlós linket :(
2013. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül?
2017. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!