Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozattal kapcsolatos?...

Szakdolgozattal kapcsolatos? Elég fontos!

Figyelt kérdés

Majd megkérdezem az egyetemen is, csak nekem most rögtön tudnom kéne a választ!


Tavasszal szeretnék lediplomázni és nézegettem a határidőket, hogy a szakdolgozat címét meg egyebeket mikor kell bejelenteni. Most azt olvastam, hogy az én tanszékemen nem elég ha a címet jelentjük be (azt október közepéig kell), hanem már nyáron be kellett jelentenünk a témánkat. Meg van adva egy határidő, amit én lekéstem. Vajon most ennyire komolyan veszik és most emiatt nem diplomázhatok nyáron???


2013. szept. 12. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a dátum nem a januárban/februárban államvizsgázókra vonatkozik?


Én anno kétszer is az őszi félévben államvizsgáztam és mindkét esetben október elsejéig kellett a témát elfogadtatnom és december elsejéig kellett leadnom a kész dolgozatot.

2013. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :S


Ezt írja:


Deadline for choosing a topic and a supervisor: June 15 in the Spring semester/Jan. 15 in the Fall.

2013. szept. 12. 23:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Diplomaosztó ugye őszi félévben is van?
2013. szept. 12. 23:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát csúszol egy v.két szemesztert
2013. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, van az őszi élévben, én pl elvileg január-február környékén fogok államvizsgázni és diplomaosztózni :)
2013. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!