Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelező tagozatos diákigazolv...

Levelező tagozatos diákigazolvánnyal bárhova utazhatok kedvezménnyel?

Figyelt kérdés
Idén levelező tagozaton fejezem be az általános iskolát gimnáziumba 18 elmúltam. úgy tudom új fajta diákigazolványok vannak és sok minden változott. Most csak egy papírt kaptam ideiglenesen amíg nem érkezik meg az igazolvány. Csak a lakóhelyem, tartózkodási helyem és a suli között utazhatok 50% kedvezménnyel vagy bárhova? nem igazán értem... vagy pl más útvonalon átszállással de akkor is a oda jutok ahol tanulok úgy is lehet?

2013. szept. 19. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

nem

csak a suli városa, és a saját városod között

2013. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, és mindegy, h milyen útvonalon, a lényeg az, hogy a jegyen ez a két város legyen feltüntetve
2013. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én nem a lakóhelyemen élek ahova be vagyok jelentve, egy várossal odébb.
2013. szept. 19. 15:11
 4/6 A kérdező kommentje:
muszáj a tartózkodási helyemen felszállnom, hogy beérjek időbe az iskolába
2013. szept. 19. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Van kereső is az oldalon, és ezt hetente megkérdezik.
2013. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha bejelentett tartózkodási helyed (benne van a lakcím kártyádban is)akkor utazhatsz 50%-os kedvezménnyel, arra feljogosít, de bárhova az országban nem.
2013. szept. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!