Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 87% -os középszintű érettségiv...

87% -os középszintű érettségivel angol OKTV?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, hogy nem jutnék még az első tíz közelébe sem, de mennyire érhetnék el jó eredményt? Érdemes lenne megpróbálnom? 12. évfolyamos vagyok most, 11.-ben érettségiztem, illetve ezen kívül lesz még egy évem, a 13. évfolyam. Ebben az évben szeretnék emelt szintű érettségit is tenni.

2013. szept. 19. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát veszíteni valód nincs, de sztem a 2. körbe se fogsz bejutni

de nem tudjuk mennyit fejlődtél tavaly óta

tapasztalatnak jó

2013. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha ezt emelt szinten érted volna el akkor azt mondanám lenne értelme,

Viszont mivel 12.-es vagy most már a II. kategóriába tartozol, azaz azokkal együtt mész versenyezni, akik kéttannyelvű gimnáziumban tanultak.. magyarán esélyed sincs.

Bár azért megpróbálhatod. Az én iskolámból is indulnak emberek akikről tudom, hogy semmi esélyük, mert egy egy angolcsoportban vagyunk és tudom hogy milyen szinten vannak.

2013. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos, végól megírtam. Nem fűztem nagy reményeket alapból sem, de negyvennégy pontom lett összesen. Köszönöm a válaszokat. :)
2013. nov. 26. 15:02
 4/4 A kérdező kommentje:
*végül
2013. nov. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!