Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy nagy cégnél dolgozok...

Egy nagy cégnél dolgozok főállásban. Azonban az iskolámnak szüksége lenne igazolásra, hogy gyakorlatomat töltöm, én mégsem szakmai gyakorlatosként vagyok ott. Hogyan kommunikáljam ezt az iskolámmal, hogy elfogadják gyakorlatként?

Figyelt kérdés
Milyen praktikával lehet kiküszöbölni azt, hogy elutasítsa kérésem a szakfelelős. Esetleg van valakinek tapasztalata, ötlete?

2013. szept. 23. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el így ezt nekik. Nem hiszem, hogy elutasítják.
2013. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A céggel nem lehet megbeszélni, hogy írják alá a gyakornokos papírt? Szerintem egyszerűbb lenne, az egyetemnek szinte biztos, hogy kell az igazolás a gyakorlatról.
2013. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan kategória, hogy munkakörben eltöltött gyakorlat, ha a munkaköröd (munkaköri leírásod tartalma elfogadásra kerül az iskolkánál...
2013. szept. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Aki esetleg olvassa ezt a kérdést és valaha hasonló cipőben jár - a cég megoldja! ;)
2013. szept. 26. 17:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!