Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ösztöndíj igényléshez elég...

Ösztöndíj igényléshez elég egy nyilatkozat, vagy feltétlen le kell kérni a navtól a jövedelemigazolást a szülőknek?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, de az egyik szülőm bolond, és nem hajlandó igazolást adni a jövedelméről, így gyakorlatilag a szoctámról, a bursáról, az állami ösztöndíjról és még az önkormányzati ösztöndíjamtól is elköszönhetek.


Bár tavaly egy vidéki városban nyilatkozatként adtam le anyám jövedelmét, és elfogadták (ő írta, kézzel) de lehet, hogy itt már nem fogják elfogadni, ráadásul már kézzel sem hajlandó megírni.


(vicces, hogy nem hajlandó belemenni az ösztöndíjamba, viszont követeli, hogy fizessük ki a rezsitartozásait.... wtf)... mellékes.


Szóval írjak nyilatkozatot a nevében, vagy esetleg arról, hogy munkanélküli (egyszerűbb) gondolom úgysem lesz belőle bírósági ügy, ha meg igen, már az sem érdekel.....


Mit csináljak? Elfogadják ezt?


Apa tud adni jövedelemigazolást havi 100 ezerről, de anyám semmit sem hajlandó adni.


2013. szept. 23. 19:42
 1/1 A kérdező kommentje:

[link]


Egy iyet találtam.

2013. szept. 23. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!