Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek váltsak iskolát?...

Szerintetek váltsak iskolát? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy gyenge gimnáziumba járok,és egyáltalán nem szeretem.Sem a gyerekeket,sem a tanárokat,sem az iskolát (nyilván az is bennem van,hogy nem ez az iskola volt a célom).Szeretnék átmenni az egyik erős gimibe ahová eleve akartam jelentkezni,de nem tudok dönteni.Sokan azt mondják,hogy menjek van aki azt mondja maradjak mert jobb jegyeket kapok és több pontom lesz,és 4 év múlva ott leszek mint az a gyerek aki az erős iskolába járt,csak én nem fogok vért izzadni...Jogi karra akarok jelentkezni egyébként.Mit ajánlotok?
2013. szept. 23. 20:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a zavaros fogalmazásomért,de nagyon siettem:)
2013. szept. 23. 20:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradj...
2013. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg indoklás?:)
2013. szept. 23. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj! Nem zavaros a fogalmazás, teljesen érthető, önbizalomra gyúrj rá a későbbiekben, de az érthető ha most még nincs oly sok.

Az érettségi mindenhol ugyanaz. Gyenge suliban max csak kevesebb pontot kapsz mivel kevesebb dolgot adnak le. Gyengébb környezet csak lehúz, hidd el. Szóval menj mielőbb. Lehet hogy neked is kihívás lesz, de ha jogra akarsz menni, akkor ennyi kihívást bírnod kell. Ja és csak akkor menj ha találsz szimpi sulit, ne rendelj mindent alá a karriernek meg ilyesmiknek, fontosabb a boldogabb magánélet. (evvel is csak később fogsz szembesülni)

Szóval én nem is értem miért ne mennél? Mert néhány ember negatívat mond? Na hát ilyenek mindig lesznek. Ócsároló, vészjósló emberek vagy saját félelmet kivetítő emberek. Mert a legveszélyesebb ez, az ilyen alaptalan félelmek. Tehát érdemes magadra hallgatni elsősorban.

2013. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!