Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme elkezdeni a fősulit 38 évesen?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 05:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen fősulit, milyen szakon, milyen tagozaton? A nappalit nem javaslom, ez tapasztalat.
2013. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk levelező formában

De persze attól függ mit

2013. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy van..ahogy emelgetik a nyugdíj korhatárt meg előreláthatólag is fogják még emelni, még 28-30 évet is dolgoznod kell még. Az rengeteg idő, gondolj bele mi volt veled 30 évvel ezelőtt, alig emlékszel már az általános iskolára szerintem. (legalábbis én így vagyok vele)

Nos ilyen időtávú munkáról van szó ami még előtted áll.

Nem lehet mindegy hogy milyen munkát, milyen beosztásban és mennyiért végzel ilyen hosszú időn át.

2013. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne agyalj sokat... tessék nekiállni! Nem csak papírt ad, de jobban fogod érezni magad a bőrödben is, ennyi idősen meg pláne. Ha annak idején nem tanultál, ez most egy MÁSODIK LEHETŐSÉG!
2013. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!