Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem és munka? ha van...

Egyetem és munka? ha van tapasztalatod segíts

Figyelt kérdés
Egyetemre készülök de szakmát nem csinálok előtte. Szerintetek egy érettségivel is tudok dolgozni majd?
2013. szept. 27. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nappalira mész, és diákmunkát akarsz vállalni, akkor azokhoz nem igazán kell szakképzettség, nem elvárás. Persze lehetnek kvalifikáltabb diák melók, ahol már elvárnak valamilyen végzettséget, készséget, tudást, de nem ez a jellemző, legtöbben pénztáros, szórólapos, árufeltöltő ilyesmi munkákat végeznek.

Ha levelezőre készülsz és rendes munkaviszonyban akarsz dolgozni akkor nehéz dolgod lesz, mert sima érettségivel munkát találni ráadásul sulival összeegyeztetni na ahhoz szerencse is kell egy jó nagy adag.

2013. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyébként nappali
2013. szept. 27. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha időszakos munka is jó, vannak hostess munkák konferenciákon, ez mondjuk lehet elég rendszertelen is, de ha nyelvtudásos a munka, akkor a sima diákmunkákhoz képest sokkal jobban megfizetik. Én a Kepes Hostessnél dolgoztam, konferenciákon vannak munkáik általában, nyelvtudással legaklábbis szinte csak ilyeneken voltam, az órabéreik is sokkal jobbak (2011-ben legalábbis jobbak voltak) mint más irodáknál.

De beregisztrálhatsz több helyre is, hogy többször legyen munka. Ezek általában hétköznap vannak, de havonta párszor nem gáz kimaradni.

2013. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!