Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak? Valamit...

Hogyan tanuljak? Valamit tanulok 1 órán keresztül másnapra teljesen elfelejtem, mi van velem?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt ha valamit megtanultam több hónapon keresztül megmaradt bennem szinte szóról szóra, most meg neki állok tanulni, másnapra semmire nem emlékszek belőle. Ez így nagyon nem jó, mert főiskolára járok és rengeteg tanulni valóm van.
2013. szept. 28. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
szerintem ismételd át időnként,viszont az rossz ha egy nappal valami előtt kezdesz el valamit tanulni,akkor ez nem működik
2013. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze ezt tudom, nem is az a lényeg hogy valamire 1 nappal előtte kezdtem el tanulni, hanem az, hogy tanultam de másnapra elfelejtettem (vizsga decemberben lesz belőle)
2013. szept. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!