Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti nem tartjátok viccesnek?

Ti nem tartjátok viccesnek?

Figyelt kérdés
Ezt a sok kis naiv kérdezőt, akik itt érdeklődnek los angeles-i meg angliai meg amerikai egyetemről, közben fogalmuk sincsen arról, hogy hogy működnek a dolgok? :D Vagy csak nekem szürreális? Van olyan ismerősöm, aki kint tanul, de ő magától keresett ki mindent az internetről, vette fel a kapcsolatot az egyetemekkel és intézett el mindent maga. Kétlem, hogy aki gyakorin tesz fel ilyen jellegű kérdéseket képes lenne maga intézkedni... Ti mit gondoltok?

2013. szept. 29. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek teljesen. Én is terveztem, hogy kint tanuljak tovább, utána is néztem egyedül mindennek, aztán végül nem úgy döntöttem. Szerintem aki ennyire nem tud önállóan utánanézni, írni az adott kinézett egyetemnek, azt úgysem fogják felvenni (ha egyáltalán el tud jutni odáig, hogy felvételizzen...).

A kedvencem az, amikor úgy írnak ki kérdést, hogy amerikai egyetemre szeretnének járni, de elképzelésük nincsen, mit akarnak tanulni... :D Ez tényleg nevetséges. A lényeg, hogy kint tanuljunk, mert az menő, az már mindegy, hogy mit... Buták az emberek. Ennél már csak egy jobb van, amikor mindenféle nyelvtudás nélkül akarnak kimenni az emberek külföldre dolgozni, és itt faggatóznak ilyen "az én nevem..." és "én ezt szeretném dolgozni" jellegű szókinccsel kapcsolatban :D

2013. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abszolút kedvenc még az, hogy jaj ő amerikai/angliai egyetemen akar tanulni, de különösebb tanulmányi vagy egyéb kiemelkedő eredményeket nem tud felmutatni. Mégis mit hisz? Hogy Amerika és Anglia csak rá vár? Hogy egy sima, középszerű érettségivel azt mondják, gyere öregem, csak te kellesz? Hogy éppen csak makog valamit angolul? Ezek az egyetemek bőven válogathatnak a jelentkezők közül. Ha valaki még annak sem képes utánanézni, hogy milyen nyelvvizsga kell ahhoz, hogy ki tudjon menni, mégis mit várunk?
2013. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!