Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákok! Ti a diákigazolványoto...

Diákok! Ti a diákigazolványotokra megkaptátok már a 2013/14-es matricát?

Figyelt kérdés
Ha igen mikor?Ha nincs még akkor ellenőrök büntetnek érte?Vagy mit kell mondani, ha még nem kaptuk meg?

2013. szept. 29. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
jórégen... október valahányadikig jó még a régi
2013. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mégis honnan kéne "megkapni"? Ez tudod nem úgy működik, hogy mindenkinek szépen a kezébe nyomják, fogod magad és elintézed. Amikor én gimis voltam, szépen lesétáltam az egyik irodába, kértem, és adtak. Most az egyetemen szintén úgy működik, hogy te odamész az adott helyre, ahol érvényesítik neked.
2013. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akinek még van jogviszonya (tanulói v. hallgatói) annak okt. végéig jó
2013. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nálunk ez úgy müködik, úgyhogy köszönöm a bölcs válaszodat! Én 7.éve járok középiskolába(5év-nyelvi előkészítős,+2év szakma) és eddig mindig osztályfőnök hozta fel az érvényesítőt, rögtön mikor megérkezett, és nem a titkárságra kellett lemenni érte és senki sem kérte ott,mivel ha megérkezett rögtön felhozta ofő.Azért kérdezem, hogy ti mikor kaptátok meg?De azért kösz a kioktatást :D
2013. szept. 30. 10:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval a 7 év alatt nálunk így müködött:) Nem úgy van mindenhol mint nálatok,nem mindenhol úgy működik, tudod?:)
2013. szept. 30. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még a diákigazolványomat sem kaptam meg. :D Nem kell mondani semmit. :D Igazolást (ideiglenes diákigazolványt) kell kérni. Mert amúgy, igen, büntetnek, de ebben a hónapban még jó a régi.
2013. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Most az egyetemen szintén úgy működik, hogy te odamész az adott helyre, ahol érvényesítik neked."

Ott is csak akkor tudnak adni, ha már megérkeztek a matricák. Nálunk pl. még nem érkezett meg. Ahány suli, annyi szokás. Ez van.

2013. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!