Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi halasztás lehetséges...

Érettségi halasztás lehetséges ilyen módon?

Figyelt kérdés
Tavasszal matekon kívül leérettségiztem mindenből, a munkám miatt nem tudtam arra a napra bemenni és most az októberi érettségivel ezt is bepótolnám, viszont el kell utaznom Németországba azon a héten, de már jelentkeztem egy iskolába és a 15 ezer forintos díjat is befizettem. A kérdésem tehát az lenne, hogy van-e lehetőség ezt áttenni a következő érettségi időpontra, vagy buktam a 15 ezret? Mi a hivatalos álláspont?

2013. okt. 2. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem buktad.
2013. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól is függhet, hogy mi történt az előzővel. Pontosan milyen papírt, határozatot kaptál róla? Csak a lényeg nem derül ki a leírásodból.
2013. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az előző érettségivel? Írtam, hogy matek érettségire nem tudtam bemenni a munkám miatt és ez elmaradt. Egyébként esti tagozaton végeztem, de mivel leérettségiztem majdnem mindenből, megszüntették a tanulói jogviszonyomat és így 15 ezerbe kerül egy tantárgy, jelen esetben a matek. Eddig csak egy papírt kaptam, hogy a többi sikerült, de nyilván bizonyítványt még nem.
2013. okt. 3. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ezt kérdeztem, hanem hogy pontosan mi volt a törzslapkivonatra írva, amit kaptál.
2013. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak az eredmények ill. az iskola adatai, semmi egyéb.
2013. okt. 3. 16:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy előrehozott érettségi van oda írva.
2013. okt. 3. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!