Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun visszautalási idő?

Neptun visszautalási idő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy kb. mennyi idő amíg neptunból megérkezik a pénz a bankszámlámra? Ugyanis már 1 hete visszautaltam és még most sem érkezett meg.



2013. okt. 5. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor gáz van, mert az utalás délután 16 óráig még aznap átkönyvelik, 16 óra után meg másnap kell átkönyvelni az utalt összeget, a Neptun utalás sem kivétel.
2013. okt. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ebben az esetben mit tudok tenni?
2013. okt. 6. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Először ellenőrizd le hogy jó számlaszámra ment e részedről az utalás..szóval a Neptunba Te viszed fal hogy mi a számlaszámod. Nem írtad el? Esetleg nincs kettő számlaszám berögzítve és automatikusan az "alapértelmezett pipa" mellettire utal, közben meg nem oda várod az utalást.

Ha itt nem találsz hibát, akkor hívd fel a bankodat. Létezik egy technikai számla, először oda könyvelik fel az összeget. Én már jártam úgy hogy a technikai számlán rajta volt a pénz, de természetesen a saját számlámon én nem láttam. Ha bank semmit sem hibázott akkor egyetemen kérdezd meg..el nem vész..csak mindenütt emberek dolgoznak..bárki hibázhat.

2013. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen épp most érkezett meg az összeg... Kellett várni rá egy egész hetet.
2013. okt. 7. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!