Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 gyerekes anyuka vagyok.3...

2 gyerekes anyuka vagyok.3 brutál vizsga vár rám.2 héten belül. Mit tegyek, hogy ne mondjam le az egészet?

Figyelt kérdés

Mindkét gyerek kisiskolás, nincs munkám, van időm tanulni. De rámjön a takarítás, az evés, a netezés, a tanulást meg taszítja el a "szervezetem" :) magától.

Már 30-on felül vagyok, elszoktam minden ilyen vizsgázós helyzettől. Nagyon komolyan elgondolkozom rajta minden nap, hogy én inkább hagyom a fenébe, túl nagy stressz ez nekem. Rá tudnám fogni sokmindenre, pl. a fiam kezd rosszul tanulni az iskolában és kellene időt fordítanom rá. De amíg ő suliban van, addig én tanulhatnék...szóval ez nem kifogás. Amúgy meg nyilván nem szórakozásból tanulok, de azért az életem nem múlik rajta. Mégis magam felé kell valami bizonyítás és utálnám, ha a környezetem azt látná (és mondaná utána ki tudja meddig), hogy én most feladtam, pedig ez és ez lehettem volna.

Ti is voltatok ilyen helyzetben? Egyetem alatt is utáltam vizsgákat, de ott sok volt, most meg már egész más helyzet, hogy felnőttként kell iskolásat játszanom és félnem a tanároktól. Utálatos helyzet.

Írnátok bíztató szavakat, ötleteket?



2013. okt. 7. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Milyen vizsga?

Nyelvvizsga?

2013. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hajrá :D

ennyi elég lesz?

2013. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kérdező!


Milyen tanfolyam? Azóta levizsgáztál?

2014. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!