Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel a javító...

Hogyan készüljek fel a javító doglozatra?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Most kezdtem a középiskolát.Írtunk Matematikából témazáró dolgozatot a halmazokból.1-esre sikerült,amikor 3-asra számítottam.Nagyon megviselt ez az 1-es.Most Hétfőn kaptuk ki a dolgozatokat,ezen a héten Csütörtökön írunk javító dolgozatot.Nem tudom hogy hogy készüljek fel rá hogy egy nagyon jó dolgozatot írjak.Tudnátok nekem segíteni ebben?Akár privátban,vagy valahol.Az ilyen unió,metszet meg ilyeneket értek,de ilyen hogy racionális szám meg a feladatok megcsinálása,ilyeneket nem értek.Kérlek segítsetek! Köszönöm előre a válaszaitokat.

2013. okt. 7. 18:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!