Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolát szeretnék váltani,...

Iskolát szeretnék váltani, lehetséges?

Figyelt kérdés
9.osztályban kezdtem ebben az évben.. tetszik az iskola, szeretem az osztályt, és tetszik ez a szak amin vagyok..viszont..nagyon pikkel rám az osztályfőnököm az első perctől fogva, és már ki bírhatatlan, nagyon sok mindenért piszkál, és már nagyon unom.Eleinte még nem foglalkoztam vele, de már megtalál mindenért.Nem tudom mit tegyek, lehet inkább sulit váltanék!Csak nem tudom a szüleimnek ezt hogyan mondjam el otthon, hogy megértsenek?Hogyan/mikor lehet iskolát váltani?

2013. okt. 9. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha minden más ok, ne az iskolaváltáson gondolkozz, a szüleid segítségét inkább az osztályfőnökkel való elbeszélgetéshez kérd.
2013. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!