Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az iskola kötelezhet tanítási...

Wessel Papa kérdése:

Az iskola kötelezhet tanítási időn kívüli programra?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne,h OKJ-s képzésen vagíyok 1 iskolába,az egyház átvette idén az iskolát,és most kitalálták,hogy okt. 19.-én(szombati napon) egyházi személyt avatnak boldoggá,és kötelező a megjelenés.Másodéves vagyok,úgy jöttem ide,hogy nem volt még az egyház kezében,közben vettek át,és ráadásul keresztény sem vagyok,lehet ez ügyben tenni valamit?

#program #iskola #tanítási idő
2013. okt. 11. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
1 napot kibírsz
2013. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az élet büdös nagy problémái!
2013. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Önmagában hétvégi programra kötelezhetnek, ha benne van a tanév rendjében.

Mondd meg nekik, hogy világnézeti problémáid vannak a megjelenéssel, és ezért nem leszel ott, és te amúgy is egy világi iskolába iratkoztál be. Ha ezek után tovább erősködnek, fordulhatsz az oktatási jogok biztosához.

2013. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na, elmentél kávézni?

[link]

2013. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem,nem mentem el,és pont a szóban forgó Számalk SZKI-be járok,másodéves vagyok...

és nekünk csak 6 óra igazolatlant mondtak,vagyis írt a tanár...

2013. okt. 20. 01:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még senkinek nem mondtam, hogy lógjon, de ezt jól tetted. Sőt, még mindig fordulhatsz a biztoshoz az igazolatlan miatt. Ha a katolikusoknak van valami belügyük, ne tereljenek oda erőszakkal birkákat, hogy többnek látsszanak. Ezek semmivel sem különbek annál, aki kihajtott engem május elsején Kádár elvtársnak integetni a tribün felé. Csak most már állítólag demokrácia van.
2013. okt. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most perpill kivárjuk a mai napot,h az iskolának lesz-e bátorsága beírni az igazolatlanokat,illetve,h a szőnyeg szélére állít-e minket a vezetőség,h hogy képzeltük,h nem mentünk 1 számukra fontos programra...
2013. okt. 21. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!