Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha délutánonként beülök...

Hogyha délutánonként beülök egy középiskola folyosójára egy padra és nekiállok tanulni, akkor rám fog szólni valaki?

Figyelt kérdés
Én is középsulis vagyok csak nem abban az iskolába.
2013. okt. 11. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szólnának.
2013. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha ott kolbászolnék senki nem kezdene gondolkodni, hogy ki is vagyok?
2013. okt. 11. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ott kolbászolnál, akkor valószínűleg valakinek feltűnne, de a kérdésedben tanulás szerepelt (azért nem hiszem, hogy bárki is szólna).
2013. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, beengednek-e az adott középiskolába (pl. nálunk csak ottani diákokat enged be a portás)
2013. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beenged a portás, amúgy meg annyian vannak a diákok, köztük felnőttek is, hogy lehetetlen hogy tudja hogy mindenki oda jár-e. És folyton vannak új diákok.
2013. okt. 12. 10:21
 6/7 anonim ***** válasza:
De egyébként miért ott akarsz tanulni? Saját iskoládban miért nem jó, vagy a könyvtárban?
2013. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert ahova én járok az nagyon messze van onnan, ahová edzésre járok. Így hogyha edzésre megyek előtte tanulnék csak nem tudom hogy hol. Ezért gondoltam, hogy bemegyek oda. Már voltam bent egyszer kétszer versenyeken.
2013. okt. 12. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!