Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügyi Központ által...

Munkaügyi Központ által indított tanfolyamok előtt milyen felvételi tesztek vannak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Írhattok bármelyik tanfolyam felvételijével kapcsolatban, melyiken mit kérdeztek. Én konkrétan hűtő és légtechnikai rendszerszerelő tanfolyamra jelentkeztem, de szívesen meghallgatok más tanfolyamokkal kapcsolatos tapasztalatokat is!
2013. okt. 11. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak benne a tanfolyamtól független dolgok. Például tizedestörtek osztása írásban, pszichológiai- és intelligenciát vizsgáló kérdések. Aztán vannak a tanfolyamhoz tertozó feladatok, például szakács tanfolyamnál volt, hogy meg kellett nevezni 3 híres bort, vagy össze kellett állítani egy menüt.
2013. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm mondta körülbelül egy éve, hogy voltak kérdések Magyar Történelemről, Magyarországról és Megyeiről.

Matematikai feladatok.

2013. okt. 11. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam ilyenekkel. Lehet, hogy neki voltak.
2013. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve a matekot azt én is írtam. (A tizedestörtek például)
2013. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen végzettség szükséges a tanfolyamhoz. Én például szakács képzésre jártam, amihez alapfokú végzettség is elég volt, itt IQ teszt jellegű kérdések voltak a tesztben, szóban meg megkérdezték, hogy miért akarunk arra a képzésre járni.
2013. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!