Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkezzek szerintetek...

Jelentkezzek szerintetek nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
A december 10.-ei nyelvizsgára szeretnék jelentkezni(angol középfok) de nem tudom hogy fog e sikerülni.Járok most külön angoltanárhoz 2x a héten de hogy ha jelentkeznék a vizsgára elmennék 4x a héten + tudnék minden nap angol tanulni ,lenne kb 4-5 órám minden nap az angol tanulásra.Szerintetek megpróbáljam?Az angol tanárt azért nem kérdezem meg erről mert mindegyik angoltanárban van szerintem egy kicsi lehúzás és azt mondaná hogy még ne menjek,hogy még járjak hozzá.Szóval nem tudom hogy jelentkezzek e vagy ne.Amúgy 4.es korom óta tanulok angolt de komolyabban kb 2-3 éve foglalkozok vele de inkább most kezdtem el nagyon tanulni
2013. okt. 13. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sikerülhet.

Hisz mostanában kezdtél vele komolyabban foglalkozni,jársz tanárhoz,ha pluszba is tanulsz biztos menni fog.


Amúgy hanyadikos vagy?


"Az angol tanárt azért nem kérdezem meg erről mert mindegyik angoltanárban van szerintem egy kicsi lehúzás és azt mondaná hogy még ne menjek,hogy még járjak hozzá."

- Amúgy ez tényleg igaz,én is annyiszor jártam már így.És az volt a legjobb mikor a véleménye ellenére elmentem középfokú szóbelizni,meg írásbelizni,aztán sikerült.A felsőfokú szóbelit is meg akartam csinálni,de végül nem mentem.Akkor éppen igaza is volt.De még így is korábban lett meg nekem,mint az összes többi osztálytársamnak meg akikkel órára jártam.

:D


Na de,hogy a te helyzetedre térjek: ha őt nem kérdezed meg,akkor nem is fogja tudni,hogy elmégy?

(Én is csináltam már így,amúgy,és nem bántam meg)

2013. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én inkább januárban mennék-
2013. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha évek óta tanulod, nem hinném, hogy nagyon nehéz lenne
2013. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!