Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valakinek idegen iskolában...

Ha valakinek idegen iskolában kell érettségiznie és kijelölnek számára egy iskolát, akkor?

Figyelt kérdés

akkor fel kell venni a kapcsolatot azzal az iskolával még érettségi előtt, vagy elég csak érettségi napján oda menni és ennyi?

Van valakinek tapasztalata?



2013. okt. 13. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Célszerű felvenni, hiszen ők adják ki a szóbelire a témaköröket (magyarból a tételeket), és ezeket tőlük tudhatod meg, hacsak ki nem tették a honlapjukra.
2013. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abban az esetben is ha pl emelt szintű történelemről van szó és a szóbeli tételek előre meg vannak határozva?
2013. okt. 14. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Emelt szintnél nem. De azok nem tételek, csak témakörök.
2013. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én pár éve bioszból tettem emelt szintűt, és nekem úgy volt hogy szintén másik iskolában kellet érettségizni, de nem kellet előre bemenni a suliba hogy mi van, kaptam egy levelet hogy melyik nap?

hány órakor?

melyik iskolában?

melyik teremben lesz az írásbeli és a szóbeli is, személyidet, ha van diákigazolványod azt is, meg a levelet is vinni kell (Amiben értesítenek az előbb felsoroltakról)

Egyébként az előttem szólónak igaza van hogy emelt szinten nem adják ki az adott év tételeit, csak témakörök vannak és neked kell az alapján készülni.

A témakörök fent vannak a neten,azt hiszem az oktatási minisztérium honlapján.

2013. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!