Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen mennyire játszik...

Egyetemen mennyire játszik szepet a korrupció, kivagyiság, stb?

Figyelt kérdés

Jogorvoslattal vettek fel egy képzésre, de a döntést 2 héttel az évnyitó után kaptam meg.


Pár tanár közölte, hogy őket nem érdekli, nem írják alá a félévemet, (egymásra épülő tárgyról van szó)


Állítólag van egy másik lány, más szakról, aki nyaralt a családjával és neki gond nélkül megadták a tárgyat, pótolnia sem kell. Én meg csinálhatom majd még 2 félévig, külön a csapatomtól.


Beszéltem sok emberrel az egyetemen, de általában aki megígérte, hogy nem lesz ebből problémám, a pofámba hazudott, hogy ő ilyet nem ígért, mások meg közölték, hogy lehet, hogy mondtak ilyet, de nem ők döntenek.


Lehet, hogy egyszerűen csak közölni kellett volna, hogy így is sztárügyvéd (nem) intézte el a jogorvoslatomat, és lehet, hogy az a leghelyesebb, ha.... stbstb.


Vagy mi?


Mit tehet az ember ilyen helyzetben? Gyakorlatilag ez teljesen igazságtalan. Igenis hátrányosan érintett a jogorvoslati határozat késése és nekem kell vállalnom miatta a felelősséget. (fizetési hátralék miatt csúsztam)


Ráadásul másnak még meg is engedik, hogy ellébecolja tized ennyire sem hivatalos okból. Ezt így hogy?


2013. okt. 14. 22:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Jobban jártam volna még akkor is, ha fel sem vesznek és jövőre próbálom, mert így elcsúszhatok egy még lehetséges évhalasztással. Ugye a képzés alatt csak 1 évet halaszthatok, ha így mondjuk kimennék külföldre, nem tudnám befagyasztani a tanulmányaimat. Szóval remek.
2013. okt. 14. 22:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Rektori iroda személyesen. Van olyan súlyú ez a gond, hogy foglalkozzon vele. De minél hamarabb. Na amit ő mond, az úgy lesz :)
2013. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!