Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szövegíró pályázatot rendeztek...

Yarah kérdése:

Szövegíró pályázatot rendeztek. Tudnátok segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy szövegíró pályázatra de egyenlőre még nincs ötletem és esetleg aki tudna egy picit segíteni legyen kedves írja le nekem..:)


Írjatok novellát, melyben az alábbi mondatok is szerepelnek:

"Az őszi napfény lágyan simogatta a burkából épp útjára induló kis diót, majd a fa tövéhez hullt. A fiú rábámult a különös fényfoltra. Ilyen volt a fény akkor is..."


Munkátokban használjátok fel a megadott motívumokat is!

kalandos,Csenge,lovak,vízpart,batyu,



2013. okt. 17. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
De jó, hogy egy pályázaton is a mások ötletével akarsz indulni!
2013. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek jelentkeztél, ha nincs ötleted? Ha magadtól nem megy, ne ékeskedj mások tollával! Én biztos egy gondolatnyit sem segítenék egy pályázathoz...
2013. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam ,hogy írjátok meg helyettem hanem azt ,hogy ha van valami ötletetek akkor szívesen fogadom...

Azért jelentkeztem mert érdekel és szorgalmi tudok én is jó pár ötletet de gondoltam van pár olyan rendes ember aki egy aprócskát tud segít... de mind1.. szóval igazából ha nem tudtok segíteni egy nagyon picit se!! akkor írni se írjatok fölöslegesen kommentet még a végén letörik a kezetek.... azért köszi...

2013. okt. 17. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mások ötletét felhasználni ugyanolyan rossz, mint mások novelláját. Nagyon szívesen!
2013. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KedvesPitypang válasza:
Csenge? engem is úgy hívnak :D
2014. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!