Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megszeretnék tanulni zongorázn...

Megszeretnék tanulni zongorázni. Milyen zongorát érdemes venni? Milyen tanár a jó (magán v. csoportos)? Mennyi idő az hogy már ha eljátszok vmit az másnak is tetszik? Miket tanulok majd az orákon (mármint az elején hogy hogy fogjuk kezdeni)? 16/f

Figyelt kérdés
Régebb óta megakartam tanulni valamilyen hangszeren (főleg a zongorán) játszani de soha nem kezdtem el, de most a múltkor barátom zongorázott előttem és olyan szépen játszott hogy már akkor magamba tudtam hogy ilyet én is szeretnék tudni.(nem tudok kottát olvasni tehát teljesen az alapokról kezdem az biztos)(azé ide írom a kérdést és nem barátomtól kérdem mert ő csak a für-else tudja eljátszani de aszt nagyon szépen viszont mást nem)

2013. okt. 20. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Asszem egy laza tíz évvel elkéstél.
2013. okt. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Még most is megtanulhatsz!

De a zongora drága, csak akkor érdemes venni, ha már elég jól tudsz zongorázni, és még lesz kedved hozzá.

Keress egy jó magántanárt, aki megtanít a kottaolvasásra és zongorázni is. Ha naponta gyakorolsz legalább 1-2 órát, akkor 5-6 év múlva már tudhatsz elég jól zongorázni.

2013. okt. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat! De ha nincs mivel itthon gyakorolni akkor hogy gyakoroljak minden nap? Ilyen elektromos zongorát már egész olcsón láttam azok mennyire jók?
2013. okt. 20. 08:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyakorláshoz a szintetizátor is jó. Először nyilván megtanítanak kottát olvasni + némi szolfész, utána pedig folyamatosan nehezedő feladatok lesznek.
2013. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na már találtam tanárt holnap beszélek vele :) Köszi a válaszokat!
2013. okt. 21. 19:55
 6/11 anonim válasza:
Hol laksz?
2013. okt. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szeged. Tán láttad hogy volt egy ilyen kérdés is kiírva?:D
2013. okt. 25. 06:46
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja am nincs még tanárom me akivel beszéltem volna....Lényeg hogy nincs.
2013. okt. 25. 06:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha tudsz vkit akkor légyszíves privátba!
2013. okt. 25. 06:54
 10/11 anonim válasza:
xd
2019. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!