Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell IP címet számolni?

Hogyan kell IP címet számolni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
??? mit szívtál??
2013. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
mi van?!
2013. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
2013. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
És ez most mire vonatkozik? Mert én nem vagyok szegedi. Te most megosztottad velünk a tiédet vagy mi? O.O
2013. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Nekem Budapestet ír, de én sem az vagyok. Gondolom helyszínnek a szolgáltató központját mutatja, okostónikám!
2013. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Plusz jacaslom az oldal elolvasását, már ha értesz angolul. itt a lényeg:


This website is dedicated to helping users across the world not only locate their IP address, but perform an IP address lookup, learn how to trace email, and learn how to change IP address. Learning your own IP address is crucial for online gaming, tech support, using remote desktop connections, detecting proxies or even running an email server. We also host a forum for our users to learn and help others with IP related questions.

2013. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem tudok elaludni mindig ip cimeket számolok... 192.168.0.1; .. 192.168.0.2;...
2013. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

Dearest Darling Deggial,

No, I actually do not speak a single word of English. Another reason why I did not read the details is that I had a minor shock seeing this Szeged thing. I apologize for this deady mistake. Still, I am not that much interested in the whole topic, just checked so I could possibly learn something new. Which I did, thanks to your kind help and support.

Sincerely,

okostónikád

(PS I don't really see what pissed you off)

2013. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Az bosszantott fel, hogy olyan hülyének nézel, hogy a saját IP címemet mutogatom.
2013. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

Jól van, bocs. Nem volt hülyének nézés, sőt azt se gondoltam komolyan, hogy a sajátodat mutogatod (még azt is kétlem, hogy ez screenshot-on kívül máshogy lehetséges lenne) De tényleg meglepett a Szeged, mert én meg éppen Bp-i vagyok. Itt nincs metakommunikáció, amit én viccből (oké lehet rossz viccből) írtam, azt te szó szerint vetted.

Most pedig befejezem a threadjackelést.

2013. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!