Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megoldható az alábbi probléma?

Megoldható az alábbi probléma?

Figyelt kérdés

Idén májusban-júniusban érettségiztem, nem foglalkoztam vele sokat mert abban a hitben éltem hogy majd szakácsnak elmegyek. De most hogy átéltem hogy végül is milyen ez a szakma megbántam. Nem lett rossz az érettségim így sem, de jelentkezni szeretnék egyetemre januárban, de akkor 2 tantárgyat ötösre szeretnék írni. Hallottam hogy vannak érettségi felkészítő tanfolyamok felnőtteknek. Mivel elmúltam 18 otthagyhatom a sulit és inkább a tanulásra tudnénk koncentrálni, de mivel így anyukám kapja a családit ezért nem akarok a saját hülyeségem miatt őt ,,szívatni" , ezért az az egyik kérdésem hogy ha ott hagyom a sulit és átmegyek erre a tanfolyamra a hátralévő időben akkor arra lehet kapni családit?(végül is órákon vennék részt, iskolába járnék) A másik hogy erre a tanfolyamra csak az idén(vagyis az érettségiig) járnék, mert elvileg ezek 2 éves tanfolyamok.

Tisztelettel:

A.



2013. okt. 23. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
családi pótlék csak addig jár amig nappali tagozaton tanulsz (középiskola stb ). ez nem hiszem hogy annak számít...
2013. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!