Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri OKTV, mit csináljak?

Töri OKTV, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most néztem meg, már nov.4-én lesz az 1. forduló,jó lenne ha továbbjutnék...


Hogy készüljek rá? Tudom,hogy már nincs sok időm,de annyira lekötött a szalagavató meg minden.


Szóval, " Feladatlap, amelynek 70%-a a kétszintű érettségi vizsga követelményeire épül (a rendes érettségi

vizsga tanévét megelőző évfolyamok tanulói 1790-ig, a rendes érettségi vizsgát tevő évfolyamok

tanulói 1920-ig kaphatnak feladatokat), 30%-a pedig a választott pályázati témával foglalkozik. Az

utóbbi 30%-ra vonatkozóan a felkészüléshez szükséges szakirodalom a pályamunkák témáinál

olvasható.

A feladatok megoldásához semmilyen segédeszköz nem használható. " ---> HOGY készüljek a 70%-ot kitevő részre? Mert a 30%-hoz értem,hogy ajánlott elolvasni a könyveket...



2013. okt. 27. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

"már nincs sok időm,de annyira lekötött a szalagavató meg minden."


Nálunk direkt emiatt van az OKTV utolsó fordulója után a szalagavató, és a tanárok már első óta készítik a gyerekeket az OKTV-re... Ha Neked eddig ilyen nem volt, akkor nem tudok mit mondani.

2013. okt. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pályamunka is van?

Mert azt akkor már le kellett volna adni. Azon én előző tanévben áprilisban kezdtem dolgozni, 30 gépelt oldal kellett legyen, de ez régen volt, még a múlt században....

2013. okt. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rozsomákember válasza:
34%
A pályamunka a dolog legkönnyebb része, annyi megszorult mesterszakos és PhD hallgató van, harmincért egy hétvége alatt megírják helyetted kifogástalanul. Én a szakirodalmat is vele olvastatnám el, és megkérném, hogy foglalja össze a lényeget olvasmányonként max. 5 oldalban. Mindez nyilván pénzbe kerül, de a 100%-os emelt érettségi a jelentkezésnél megfizethetetlen lehet.
2013. okt. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A pályamunkát annak kell leadnia,aki továbbjut,szóval... Meg most nincs is idő írni egyet.


Úgyhogy légyszives a KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK, hogy a 70%-os részre hogy készüljek??

2013. okt. 27. 08:36
 5/5 anonim válasza:

Úgy, ahogy az érettségire fogsz!

Olvasd el a tankönyveket (addig ameddig kérik) a forrásokkal együtt. Próbáld memorizálni, hogy mi mihez kapcsolódik. Nézegesd az atlaszt, nagyon hasznos tud lenni!

És amikor már úgy érzed, hogy tudod, akkor menj fel az oktatas.hu-ra és kezd el megoldogatni a feladatlapokat, de ne csapd be magad!

Jó tanulást! :)

2013. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!