Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyek azok a versenyek,...

Melyek azok a versenyek, amelyen részt véve és jó helyezést elérve max pontot kapunk az adott tantárgyból a felsőoktatási felvételin?

Figyelt kérdés

Hallottam olyan versenyről, amin ha részt veszünk és benne leszünk az első nem tudom hány helyezésben, akkor automatikusan megkapjuk a max pontot a felvételin. Melyek ezek a versenyek és milyen tantárgyakból lehet részt venni benne?


Köszönöm a segítséget!

17/L



2013. okt. 28. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
OKTV, googleben keress rá, nézz meg pár feladatsort, nagyon nehezek és csak az kapja meg a max pontot aki benne van az első 15-ben, nagyon sok felkészülést igényel, de megéri.
2013. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Téényleg, az az! Köszönöm szépen! :) Igyekszem majd jól felkészülni rá, jó lenne benne lenni abban a bizonyos 15-ben:)
2013. okt. 28. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez már nem így van oktv-nél. Nem kapsz az adott tantárgyból autómatikusan 100pontot, ha benne vagy első 10-ben, vagy hányban, hanem plusz pontot csak. Linkelek neked a pontok meghatározásáról: [link]

Itt mindent megtalálsz.

2013. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is láttam, hogy csak plusz pontként számítja be, de az is valami. :) Ha picit rosszabbul sikerül az érettségi, mint terveztem, akkor ezzel tudok kicsit kompenzálni.


Nagyon köszönöm a linket! :)

2013. okt. 30. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Valóban az is nagyon sokat jelent, viszont nem könnyű sajnos bekerülni az első 30-ba. De ne add fel, lehet hogy neked pont sikerülni fog. :)
2013. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!