Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt történelem tételeket...

Emelt történelem tételeket tud adni valaki? Vagy linkeket, hogy honnan szerezhetek?

Figyelt kérdés
Nagy szükségem lenne rá! Köszönöm!
2013. nov. 3. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kidolgozva? Nekem írásbeli tételsorom és részletes követelménylistám van.
2013. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,ha lehet kidolgozva.
2013. nov. 3. 22:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Boltban vedd meg. Alexandrában tavaly ott vették o.társaim, 100%-os szóbeli eredményeket értek el, meg mindenkinek 5-ös lett a töri emeltje összességében is.
2013. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Basszus, ez olyan szomorú, hogy valaki emeltre megy, és közben még csak ki se tudja dolgozni magának a tételeket...
2013. nov. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Basszus ez olyan szomorú,hogy valaki unatkozik és nincs más dolga,mint ártatlan kérdésekhez kommentálni. Egyébként...még 2 évem van érettségiig és csak támaszként kellenek más tételek,hogy mi alapján dolgozzam ki a sajátomat.
2013. nov. 4. 18:44
 6/11 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm!
2013. nov. 4. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem unatkozom :) Egyszerűen csak szemet szúrt a dolog. Én érdekesmód le tudtam érettségizni töriből emelt szinten 90% felett anélkül, hogy egy darab tételt más dolgozott volna ki helyettem... És csak emiatt érzem egy picit igazságtalannak ezt, de biztos csak az irigység beszél belőlem :) Egyébként elég hasznosak azok a dolgok is, amiket a legelső válaszban felajánlottam, te még csak meg se köszönted :D
2013. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most mit köszönjek azon,hogy te leírtad,hogy vannak tételeid meg részletes követelmény listád? Ezzel nem tettél értem semmit,pusztán kijelentetted,hogy van,így nincs mit megköszönjek. :)
2013. nov. 4. 23:13
 9/11 A kérdező kommentje:
Mint azt említettem,nem abból akarok tanulni,csak összeszeretném hasonlítani az enyéimmel,hogy mi hiányzik. Meg ami nincs meg,utána nézni. Én kérek elnézést,hogy jól akarok felkészülni.
2013. nov. 4. 23:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Felajánlottam őket azzal, hogy leírtam, nekem ez van, ezt tudom adni. De akkor meg ha ez a helyzet, akkor esetleg ezt írd a kérdést kifejtő részbe, ne azt, hogy nagy szükséged van rá, mert ez olyan, mintha teljesen rászorulnál, ugyanis neked nincs.
2013. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!