Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt történelem érettségit...

Emelt történelem érettségit ki akar tenni jövőre (2010 május)? Vagy ha csináltad, milyen volt?

Figyelt kérdés

1.Miért pont ezt választottad?

2.Hova jelentkeztél?

3.Mennyit és mit tanulsz rá egy nap?


Kort és nemet is:)Köszönöm,ha válaszolsz!


2009. nov. 15. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Mert magyar/töri közül kellett választani és mivel magyarból a tudásom a béka rottyantója alatt van, így evidens volt:D

2. KRE-japán

3. Kb. márciustól kezdtem el rá tanulni, napi 1 órát, de voltak lyukas napok persze:)


20/L

2009. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most tettem le, az írásbeli 100% (90ből 90 pont) lett a szóbelit még nem tudom, majd huszadikán derül ki, de az is jó lett. És órákon olvastam a törikönyvet, így.

Ha tényleg szereted, akkor röhögve átmész rajta. Nem nehéz az emelt sem, így is a fele szövegértés.

Persze sokat olvastam, és régészetre szeretnék menni, így fontos is volt. De például sokkal jobban félek egy nyelvvizsgától, mint az emelt töritől. A szóbelinél pedig a lényeg a magabiztosság! Kettővel előttem felelő három oldal jegyzetet készített, de megmukkanni nem bírt.

Sok sikert!

2009. nov. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még 2007-ben emelteztem töriből (és magyarból), mert jogra jelentkeztem.

Napi 8 órát tanultam a kidolgozott tételeket, mellette pedig átnéztem a térképeket, és beleolvasgattam a könyvbe.

21/L

2010. jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A múlt évben csináltam az emeltet töriből 93%-os lett,mert a jogra jelentkeztem!A napi nyolc órát rászántam!
2010. jan. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
06.37: és hány hónapot tanultál kb?szeptembertöl?
2010. jan. 4. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!