Orvosi biotechnológia?

Figyelt kérdés
Szóval most fogok egyetemre menni debreceni vagyok, de akár külföldre is van lehetőségem egyetemre menni. Hallottam hogy létezik ún biotechnólógia, orvosi biotechnológia képzés. Én úgy tudom, hogy ehez kell egy orvosi és ahoz lehet továbbtanulni valami msc-ként. Amúgy olyan szinten érdekel a biotech, pl hogy hogy működnek a nanorobotok amiket a szervezetbe lehet felhasználni, robotvégtagok, szóval minden ami a emberi biólógiába bevihető technológia. Amúgy semmit nem tudok a felsőfokú képzésekkel kapcsolatban, sehol nem találtam egy értelmes oldalt, irományt ami elmagyarázza.

2013. nov. 5. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


a orvosi biotechnológia képzés a Pázmány és Semelweis Egyetemek közös képzése (Budapesten). A robotkarok, implantátumok... stb. ugyencsak itt oktatott BIONIKA képzésben tudod megtanulni.


alapképzés:

[link]


Orvosi biotechnológia MSc:

[link]

Info-Bionikus mérnök MSc:

[link]

2013. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaja, ez inkább a molekuláris bionika területe.

Úgy néz ki Szegeden is indítanak orvosi biotechnológia Msc képzést jövőre😊

2017. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!