Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amennyiben abbahagyom az...

Amennyiben abbahagyom az egyetemet az első félévben, akkor ugye azt még nem kell visszafizetni. Na de ha követező évben ugyanígy csak egy félévet csinálok meg más szakon, akkor azt már ki kell fizetnem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam, hogy fél évig jársz valahova állami ösztöndíjjal utána abbahagyod az egyetemet és nem kell visszafizetni...


Szerintem ha ABBAHAGYOD, akkor mindenképp fizetni kell, ha átiratkozol, az nem számít a tanulmányok abbahagyásának, akár többször is átiratkozhatsz.

2013. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az első félévben kiiratkozol, nem kell fizetned, az első képzésnél biztosan nem. Szerintem akkor sem, ha ezt másodjára is eljátszod.
2013. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így hogy akarsz diplomát szerezni
2013. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán egyszer "eljátszhatod" de többször nem
2013. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Abban biztos vagyok, hogy az első alkalommal nem kell fizetni. Jobb, ha most itt hagyom, mint hogy 5 év múlva rájöjjek, mennyire elk*rtam az életem, úgyhogy nem kérek kioktatást ezzel kapcsolatban, köszönöm.

Ez amúgy egy elméleti kérdés volt, több évet nem akarnék elpazarolni. Azt hiszem már megtaláltam a nekem való szakot, jövőre el is kezdem!

2013. nov. 6. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!