Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lánynak gáz autófényező...

Lánynak gáz autófényező szakmát kitanulni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 08:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz.Egy lány is lehet remek autófényező,bár ehhez a szakmához kell érzék.Ha ezt szeretnéd csinálni,hát rajta.Én ismerek lányt,aki nemsokára végez és autószerelőnek tanul.A fickók odavannak érte....
2009. nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Nem! Manapság sok fiús szakmát űznek lányok sokkal jobban mint a skacok! Némi fizikum azért nem árt a csiszolás nem csak géppel, hanem kézzel is működik még, az pedig elég nehéz.

Ha van kézügyességed, a különféle képek motorháztetőre, autók oldalára való festésével is meg lehet élni...

2009. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem. Ha a "fiúk" lehetnek kimázolt modellek, akkor egy belevaló csaj miért ne lehetne autófényező?
2009. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

attól még hogy a dologban valami műszaki téma is van, csinálhatják csajok is.


Nálunk a műszaki egyetemen is sok csaj van, pedig a közhiedelem szerint nincsenek :)

2009. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Az első gondolatom az volt, hogy igen. De most, hogy elolvastam az előző hozzászólókat, mást gondolok. Eszembe nem jutna, de tök jó dolog. Viszont ha ezt választod, a legjobbnak kell lenned, hogy leessen az álla mindenkinek a munkáidtól. Sok sikert, és hajrá!!!
2009. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
végülis nem gáz de én még nem találkoztam olyan autófényezővel aki csaj volt. :) ha jól kijössz a pasikkal miért ne? :D remek pasizási lehetőség :)))))))
2009. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy lány ismerősöm autószerelőnek tanul.

Először meglepeődtem, de azóta úgy gondolom, hogy tök jó dolog, szóval hajrá. :)

2009. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen. egyenlőre még csak felmerült a dolog :) azért várok még válaszokat
2009. nov. 18. 12:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Ha téged ez érdekelne, akkor csináld:) És tényleg, remek pasizási lehetőségeid lennének, az biztos :PP :D Pasiknak még tetszik is, ha az "ő" szakmájukban van egy csaj, szóval hajrá!:)


20/L

2009. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És szépen is lehet vele keresni HA a műhelyfőnök rendes, vagy tiéd a műhely. DE ha gyereket akarsz egyszer, akkor veszélyes lesz nehéz alkatrészeket emelgetni a műhelyben, pláne a cuccokat belélegezni.
2009. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!