Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti felvettétek faktnak a...

Ti felvettétek faktnak a választható érettségi tárgyat, ha csak középszinten akartok belőle érettségizni?

Figyelt kérdés
Fakt nélkül is menne?
2013. nov. 11. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Menne! A mi sulinkban nincsenek faktok, mégis ment. De szerintem az alapján dönts, hogy milyen szinten vagy abból a tantárgyból. Bár szerintem ha tanulsz, akkor nem nehéz az érettségi. Én szóbeli előtt 2 héttel kezdtem el tanulni, előtte semmit nem tudtam. Igaz, hogy reggeltől estig tanultam, de 4-es lett mindenem. Ha még írásbelire is tanultam volna, akkor simán meglehetett volna az 5-ös. Egyedül az angolom lett gázos, mert abból béna vagyok, szóval ha nekem lett volna annak idején lehetőségem angolból plusz órákra, akkor biztos, hogy mentem volna, mert tudtam, hogy rosszul állok belőle.

Neked van ilyen tantárgy? Ha nincs akkor nem muszáj felvenni.

2013. nov. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mat fiz fakton voltam, matekból 90+-os közepet írtam, fizikából nem érettségiztem. Viszont infobol nem jártam faktra, 95+os lett az emelt.


Szóval lehet, csak amiből tudás is kell azt érdemes fakton tanulni. Ha csak az érettségi kell, nem akarsz felsőoktatásban küzdeni akkor simán lehet fakt nélkül is.

2013. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) nekem a matek a gázos de megoldom :D nem fogok majd tovább tanulni. A választott tárgyam a második idegen nyelvem :)
2013. nov. 11. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
én semmiből nem jártam faktra,és 92% lett a matekom,és 89% a németem emelt szinten
2013. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem nem megy olyan jól a tanulás, de te ügyes vagy :D
2013. nov. 11. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!