Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fantaziaval rendelkezok,...

Fantaziaval rendelkezok, segitseget szeretnek kerni levelirashoz! Tudtok angolul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Kaptam egy feladatot es nem igazan tudom, hogy alljak neki, abban biztos vagyok, hogy valami irto poenosat szeretnek ebbol kihozni. :D

A helyzet: fiatal, szoke lany vagyok abban a korban, mikor meg nem volt internet. Egy olasz katona (Simone Gritti) kuldetesen volt Bp-en es mi szerelembe estunk, o most otthon Olaszorszagban, en meg itten. Levelet kell neki irnom! :DDD

Erdekelne, hogy nektek mi vicces jut eszetekbe errol? Lehet nagyon pajzan, rasszista, akarmi. :D

Amugy angolra fogom forditani, tehat ne szovicc legyen, ha szabad inyenckedni. :)

Tovabba erdekelne az is, hogy hogyan kell egy levelet cimezni angolul ebben a korban (note biztos nem, a Mr. Xy meg nem tudom, hogy jo-e, plusz az elkoszones...) Esetleg tud valaki olyan oldalt, ahol ennek utana tudnek nezni? Elore is koszi minden kommentert!!! :)



2013. nov. 11. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

a szerelmes levélben mi vicces van? pláne háborús helyzetben...

tegnap pénisz esett az asztalra miközben hidat robbantottak a németek, a tied meg sokkal nagyobb volt?

nem értem... lehet, hogy ez első világháborús, amúgy is, ha olasz, nem?

2013. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaaaj, neeem! Felreertettel nagyon.

Ez abszolut nem ilyen komoly!

Nincs haboru, se nemetek, se semmi.

Ez csak egy fantazialevel ket szerelmes kozott.

A kuldetes az lehet itt annyi is akar, hogy megismerkedik S. a magyar katonakkal vagy mittudomen. Tehat nincs haborus helyzet, abszolute nem. Csak valami olyasmire gondoltam, hogy az itt eltoltott

2013. nov. 11. 18:34
 3/3 A kérdező kommentje:

*idorol visszaemlekezik a lany, humorral fuszerezve. A tobbi meg majd jon.

Szoval en tenyleg nem akartam belekeverni a haboru szornyusegeit! :)

2013. nov. 11. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!