Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az a helyzet hogy lógtam az...

Aladár Benő kérdése:

Az a helyzet hogy lógtam az iskolából, de ez már vagy a 6 ik nap. Nem direkt, hasmenés miadt, de az az érdekes hogy hétvégenként ilyen nincs, csak iskolaidőben!?

Figyelt kérdés

Sajnos apum eléggé allergiás arra hogyha nem vagyok iskolában,bármiért is maradok itthon.

A lényeg hogy felhívták anyumat az önkormányzattól hogy az iskola kiküldte nekik a hiányzásaim, és azt mondták kijönnek ezen a héten vagy a jövő héten. Nem lehet megoldani úgy hogy anyum bemenjen hozzájuk, vagy jelen kell lenni mind2 szülőnek? Ilyenkor mi az eljárás?Ezt utólag le lehet igazoltatni orvossal?Vagy ilyenkor már teljesen mind1?



2013. nov. 13. 13:58
 1/4 anonim válasza:

Persze hogy allergiás rá, mert elveszik a családit az igazolatlanok miatt!

3 napon visszamenőleg orvos se tud igazolást adni.

2013. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
ha most elmész, talán 3 napot le tud igazolni az orvos (ha megy a hasad, miért nem hívtad fel korábban, hogy ez van?), és a maradékot anyud szülői igazolása talán fedi.
2013. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Az nem értem, hogy ha beteg vagy, akkor miért nem mentél el orvoshoz, aki adna igazolást és nem lenne igazolatlan órád.

Gondolom nem vagy te igazán beteg, csak most ezzel akarsz takarózni. Ha lógtál, akkor meg vállald a következményeit.

2013. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha valóban hasmenésed van menj orvoshoz.

Egy hét sok, kiszáradsz, de jelezhet vakbélgyulladást is.

Ha az iskola miatt van, akkor is az orvos tud segíteni, nem hiszem, hogy az apai szigor, vagy a lógás elmulasztaná.

2013. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!