Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent angolul? -...

Ez mit jelent angolul? - "Smack my bitch up! "

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerkedj meg az Urban Dictionaryval:


[link]

2013. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel most sokkal okosabb lettem! Régen én még németet tanultam, azzal, hogy linkelsz egy angol oldalt ugyan ott vagyok, ha a google-be írom be! De azért köszi!
2013. nov. 14. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Feltételeztem, ha csak erre vagy kíváncsi, akkor a szövegkörnyezet többi részét érted... ugyanis ez egy kifejezés, én is megkérdeztem volna, ha nem ismerném ezt az oldalt annak ellenére, hogy tudok angolul.


Urbant lefordítom neked:


Megkérni valakit, hogy lőjön be téged Heroinnal, vagy adjon valamit, amitől beállhatsz.


"Get me high"

"Light my fire"

"Shoot me up"

"Smack my bitch up"


A kifejezés a The Prodigytől származik. Nem azt jelenti, hogy "üsd meg a barátnődet", és nem is az erőszakra buzdít fel a nőkkel szemben, mint ahogy a nyers fordítása jelentené.


Példa:


"Man I'm tweekin', are you holdin'?"

Haver már bekattanok, van valami cuccod?


"You know it."

Tudhatnád.


"Then smack my bitch up.

Akkor adj valamit.



Dióhéjban.

2013. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, így már értem! megy a pacsi most is! :)
2013. nov. 14. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!