Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen hivatalos szervhez...

Milyen hivatalos szervhez fordulhatok a gimnáziumommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már annyira elviselhetetlen a helyzet év eleje óta az osztályban, azaz azóta amióta a 4 'évismétlő' hozzánk bekerült. Minden órát végigpofáznak, nem törődnek másokkal. Már miattuk 3-an el is mentek az osztályból, és ha erre nem talál valami megoldást az iskola vezetősége, akkor én is el fogok menni ebből az iskolából. Elvileg már el kellett volna indulnia ellenük a fegyelmi tárgyalásnak, de mihaszna... A 4 bukott közül már 3 többször is volt ilyen tárgyaláson és még mindig itt van ebben az iskolában.

Már nagyon megelégeltem a vezetőség semmittevését. Úgy érzem nekem kellene lépnek ebben az ügyben valamelyik hivatalos szerv felé, akik tudnak segíteni nekem, illetve az osztályom azon részének, akik tanulni jöttek ebbe a gimnáziumba. Milyen ilyen szervet tudtok ajánlani??

Köszönöm a segítségeket előre is!!



2013. nov. 15. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te voltál az aki 1-2 hónapja is írt ugyanerről?


Válts, mihamarabb...

2013. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem sokáig maradnának bent.. Az iskola ha nem törődik ezzel, akkor érdemesebb inkább egy jobb helyet keresi, ha ez lehetséges neked.
2013. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolavezetésnek is meg van kötve a keze, sajnos nem tudják csak úgy kivágni őket. Ilyesmivel nem nagyon lehet fordulni sehova. Az iskola felettes szervez egyébként a fenntartó és a kormányhivatal, de nem hiszem, hogy ebben segíteni tudnának.
2013. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.

Azért sajnálom, hogy nem lehet ezzel már mit kezdeni.

Már arra is gondoltam, hogy berakom a híradóba, vagy írok az index.hu-nak, hogy mi folyik ebben az iskolában, de ez lehet, hogy nem lenne jó megoldás...

2013. nov. 16. 17:59
 5/8 A kérdező kommentje:

#1: igen én írtam ki ezzel kapcsolatban már korábban egy kérdést. Akkor úgy volt, hogy elmegyek, már meg volt a másik gimnázium is, csak közben 'kötöttünk' az osztályfőnökömmel és az igazgatóhelyettessel egy megállapodást, hogy november végéig/december elejéig még itt maradok ebben az iskolában, és ha eddigre nem mennek el ebből az iskolából valahogyan, akkor én is elmegyek.

Lassan itt a November vége és nincs semmi változás, szóval lehet nemsokára már másik gimnáziumba járok.

2013. nov. 16. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lett azóta?

Hova mentél?

2014. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Maradtam. Megtörtént a fegyelmi tárgyalás, az iskola egyértelműen 'kirakta' őket. Mind a hárman fellebeztek. Ez a fellebezési húza-vona kb. 2 hónapig tartott. Most 'dobta' vissza a tankerület az ügyüket, mert nem volt rendben minden a papírjaikkal, tehát kezdődik előről minden, de egyik sem ment el másik suliba :(( azóta is ugyanúgy viselkednek, az órákat állandóan tönkreteszik, stb...
2014. márc. 2. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta mennyit változott a dolog? Kirakták őket végül vagy nem?
2021. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!