Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magánúton milyen lehetőség...

Magánúton milyen lehetőség (ek) van elvégezni az utolsó gimis évet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Néhány éve a 11. évfolyam befejezése után elmentem dolgozni így az utolsó gimis évet már nem fejeztem be. Eddig minden szép és jó volt de most elbocsátottak, és végzettség nélkül sehova se vesznek fel. így, gondoltam, elvgézem az utolsó évet és leérettségizek. Na de nappalira már nem szívesen megyek, estire meg már nem vesznek fel novemberben. Ha valaki járt már hasonló cipőben, érdekelne hogy például arra van-e lehetőség, hogy otthon megtanulom a 12-es anyagot és egy vizsgabizottság előtt tavasszal vagy nyár elején levizsgázok. Vagy kőtelező valamilyen suli kötelékében tanulnom? Hogy megy ez? Még jó lenne ebben a tanévben letudni ezt, nincs kedvem még egy évet estin eltölteni. Szóval ha valakinek van hasznos infója ezzel kapcsolatban, az ne tartsa vissza.:)
2009. nov. 18. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A probléma sajnos ott kezdődik, hogy ha nincsenek lezárt 12. évi jegyeid akkor nem mehetsz érettségizni.

Más választásod nincs mint az esti.

2009. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg az esti a legjobb
2016. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy magántanulóság
2016. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!